albania video photos photo image picture pics gif

albania photos photo image picture pics gif

😻😻😻😻😻💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤❤🧿🧿🧿🧿🧿 Follow @beeauty_faces for more! ❤like 💬coment 👥tag your friends . . #beautifulgirls #albaniangirl #albanianbeauty #noizy #2ton #mozzik #tayna #ledrivula #azet #dhuratadora #lasslos #albania #kosova #shkoder #instagram #bukurishqiptare #loredana #dasmashqiptare #meda #kida #dance #kida #ermalfejzullahu #tela #tallava #liritahiri #dafinazeqiri #truekapo #lumib #couplegoals


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Allahu i ruajt dhe i shpërbleft doktorët, infermierët dhe të gjithë personelin mjekësor të cilët këto ditë të vështira po përballen drejtpërdrejt me virusin corona, mbase dikush do thotë që ata (mjekët) paguhen nga shteti apo ama kjo osht një injorancë e madhe duke thënë këtë fjalë se fundja fundit jeta e tyre nuk krahasohet me lekët që ata marrin! Jeta osht e shtrenjt dhuratë nga Zoti i Gjithësisë, kështu që le të jenë në lutjet tona dhe mjekët dhe infermirët!😊☝ @globi_islam . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia


1Normal

albania photos photo image picture pics gif

Super OFERTA. Perfitoni🎁❤🎁❤🎁 Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫 Website: https://www.ilcammino.al #albania#tirana #travel #love #nature #photography #visitalbania #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #sunset #mountains #follow #holiday #picoftheday #fashion #travelphotography #trip #instatravel #travelgram #sun #amazing #ksamil #tirane #photo


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Rama paralajmeron burg per ke shkel masat kufizuese per parandalimin e COVID-19 #albania #covid_19 #stayhome . . . 🔴 TIRANË - USHTRIA DO TË VIHET E GJITHA NË MBROJTJE TË POPULLIT NGA NJË PAKICË FARE E VOGËL INDIVIDËSH TË PAPËRGJEGJSHËM, TRADHËTARË TË VËRTETË, QË MUND TË NA BËJNË HATANË DHE NUK DUHET TË LEJOHEN NË ASNJË MËNYRË TË MARRIN NË QAFË MIJËRA E MIJËRA TË PAFAJSHËM, E T’U SJELLIN VUAJTJE TË MËDHA DHJETËRA MIJËRA TË TJERËVE😡 🔴 DUHET T’I NDALIM ME ÇDO KUSHT DHE DO TË PËRDORIM ÇDO MJET, DERI NË HEQJEN E PLOTË TË LIRISË NËSE NUK DO TË TËRHIQEN URGJENTISHT NGA RRUGA E TYRE QORRE👊 🔴 POPULLI NUK I’A KA BORXH ASNJË INDIVIDI TRADHËTINË NË KËTË PËRPJEKJE KOMBËTARE PËR JETËN E NJERIUT🇦🇱


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Follow➡️ @pashagoptofficial ✔️per me shum video humoristike.


1Normal

albania photos photo image picture pics gif

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra kuriozitete çdo ditë 😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ 🅺🆄🆁🅸🅾🆉🅸🆃🅴🆃🅴.3🅽🆃 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🌍 @kuriozitete.3nt 🏞️ @kuriozitete.3nt 🗺️ @kuriozitete.3nt 🌋 @kuriozitete.3nt ⛰️ @kuriozitete.3nt 🌞 @kuriozitete.3nt 🏔️ @kuriozitete.3nt 🌈 @kuriozitete.3nt ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #faktemjekesore #gjerainteresante #kuriozitete.3nt #faktesekrete #inteligjence #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinitse #fakte #albania #kuriozitete #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove #dijeunike


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

CLS 63AMG😍🖤 Rate it from👇 #cls #amg #mercedes #benz #black #king #albania


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Balenciaga 🤩 New Season🕺🏼🕺🏼 Best Quality 👑👑 2020 Summer Collection ☀️☀️ Only Wholesale ✈️✈️ İnfo:☎️+90 5414846293☎️ #albania 🇦🇱 #azerbaijan 🇦🇿 #algeria 🇩🇿 #bulgaria 🇧🇬 #egypt 🇪🇬 #germany 🇩🇪#iran 🇮🇷 #iraq 🇮🇶 #kazakhstan 🇰🇿 #kyrgyzstan 🇰🇬#macedonia 🇲🇰#netherlands 🇳🇱 #poland 🇲🇨 #russia 🇷🇺 #moscow 🇷🇺 #saudiarabia 🇸🇦#libya 🇱🇾 #switzerland🇨🇭#turkey 🇹🇷 #kosova 🇽🇰#romania 🇹🇩 #greece 🇫🇮 #italy 🇮🇹#morocco 🇲🇦 #kuwait 🇰🇼 #israel 🇮🇱 #lebanon 🇱🇧 #france 🇫🇷 #belgium 🇧🇪 #wholesale


1Normal

albania photos photo image picture pics gif

@saorfi__blog My wonderful creation Shpresoj që të kuptoni thelbin e fjalimit sepse nuk vlen vetëm sot,por vlen jetë e mot. Askush të mos paragjykohet e të paragjykojë megjithëse aq është jeta: Sa i hap,i mbyll sytë menjëherë. #quote #quoteoftheday #art #artofword #artofcreation #powerofword #poweroflife #albania #albaniancreation #tvklanalbania #rudinamagjistari #topchannel #wakeuptopchannel #aldomorningshow #mankind #powerofmankind


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

🙌🏻Iconstyle.al ka bërë thirrje për internet falas gjatë këtyre ditëve të vështira dhe më në fund diçka u bë‼️Lexo www.iconstyle.al #wifi #quarantine #albania #iconstylealbania


1Normal

albania photos photo image picture pics gif

"Ne në krye te detyres, ju qendroni ne shtepi" 🙏 Ushtria thirrje qytetareve per te qendruar ne shtepi e per te frenuar keshtu perhapjen e COVID-19 #shqiptarjacom #albania #army


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Christ The Redeemer Lit up with the flags of countries affected by coronavirus and the words ‘#praytogether,’ Rio de Janeiro’s Christ the Redeemer stood as more than just an iconic tourist attraction last night, showing the need for (and strength in) togetherness across borders. 📸: @overseasinternational . #stayhealthy #dontcancelmodify #choosebalkans #balkan #repost #tripadvisor #explore #travel #traveller #tour #tourist #trip #balkan #albania


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Dashuria eshte Allahu 🤲☝🏻❤️ #muslim #videoislam #allah #muhamed #omgpage #omgalbanian #kosova #albania


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Dsquared2 😍 New Season🕺🏼🕺🏼 Best Quality 👑👑 2020 Summer Collection ☀️☀️ Only Wholesale ✈️✈️ İnfo:☎️+90 5414846293☎️ #albania 🇦🇱 #azerbaijan 🇦🇿 #algeria 🇩🇿 #bulgaria 🇧🇬 #egypt 🇪🇬 #germany 🇩🇪#iran 🇮🇷 #iraq 🇮🇶 #kazakhstan 🇰🇿 #kyrgyzstan 🇰🇬#macedonia 🇲🇰#netherlands 🇳🇱 #poland 🇲🇨 #russia 🇷🇺 #moscow 🇷🇺 #saudiarabia 🇸🇦#libya 🇱🇾 #switzerland🇨🇭#turkey 🇹🇷 #kosova 🇽🇰#romania 🇹🇩 #greece 🇫🇮 #italy 🇮🇹#morocco 🇲🇦 #kuwait 🇰🇼 #israel 🇮🇱 #lebanon 🇱🇧 #france 🇫🇷 #belgium 🇧🇪 #wholesale


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

•Sensity Espresso Lovers • • • ———————————————————— #sensity #sensityworld #sensitycaffe #lovers #sensityespressolovers #caffe #caff #caffetime #fabric #albania #caffelovers #caffeespresso #caffeespressoitaliano


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

•Sensity Espresso Lovers • • • ———————————————————— #sensity #sensityworld #sensitycaffe #lovers #sensityespressolovers #caffe #caff #caffetime #fabric #albania #caffelovers #caffeespresso #caffeespressoitaliano


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Follow➡️ @pashagoptofficial ✔️per me shum video humoristike.


1Normal

albania photos photo image picture pics gif

Toskani 🇦🇱: Paketa “All I Need” 🌺Energizing Cleanser - Një detox i vërtetë për lëkurën tuaj. I formuluar me Ginger, Turmeric dhe Kanellë jo vetem ka efekt antioksidant të shkëlqyer, por edhe përgatit lëkurën për të përthithur 100% produktet kozmetike që vendosni më pas. 🍄Nutritive Scrub - I formuluar me Vitamine C, Vitamine E, Ekstrakt i Portokallit, Ekstrakt i Limonit, Ekstrakt i Boronices dhe shumë bimëve te tjera. A keni dëgjuar ndonjëherë për një scrub më ushqyes? 💐Antiaging Eye Contour - Rrudhat në rrathët e syve, janë të parat që formohen, prandaj kremi i duhur për këtë zonë është shumë i rëndësishëm. Toskani Antiaging Eye Contour është i formuluar me Acid Hyaluronik të përqendruar, DMAE, Gingko Biloba etj. Rezultatet janë të dukshme që në aplikimet e para. 🌼Aquabalance Cream - Hidratues i thellë me veprim antioksidant. Ndryshon menjëherë elasticitetin e lëkurës duke permiresuar rrudhat e lehta. Përbëhet nga Acid Hialuronik, Proteoglikane, Vitamine C dhe Silikon Organik, i cili eshte elementi bazë i organizmit tonë për lidhjen e kolagjenit me elastinën. ⚡️ Në këto ditë të veçanta, TOSKANI Cosmetics ka vënë në dispozicionin tuaj korrier për çdo porosi në Tiranë dhe rrethe. . . . #promotion #albania #toskani #stayhome #rrineshpi #detox #hydration #skin #organic #silk #antistress #softness #cosmetics


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

•Sensity Espresso Lovers • • • ———————————————————— #sensity #sensityworld #sensitycaffe #lovers #sensityespressolovers #caffe #caff #caffetime #fabric #albania #caffelovers #caffeespresso #caffeespressoitaliano


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Yummy all day🥰😋🥰 ... .... Ingredients Dough: 250 ml of milk half a tea glass of oil 1 pack of instant yeast half a tea glass of sugar 1 teaspoon of salt 6 teaglasses of flour Filling: 3 tablespoons of chocolate cream 100 g of butter (melt it) 1 tea glass of sugar 1,5 tea glass of ground walnut 1 tablespoon of oil Procedure: Mix the warm milk, sugar and yeast with a little bit of flour. Add the rest of the flour, salt and oil. Knead a medium-soft dough and leave it to ferment for about 30-45 min. Form 5 balls out of the dough and roll them out a little bit. Sprinkle each piece of dough with the filling and put each piece on top of onr another. Roll the dough out. Cut out strips from the dough and place them on a 30 cm tray (as in the video). Let it rest for about 1 hour and cover with a little bit of melted butter. Bake it in a 200°C ove for about 40-50 min. Përbërësit Brumë: 250 ml qumësht gjysmë filxhan me vaj 1 pako instant maja gjysmë filxhan me sheqer 1 lugë tvogelj me kripë 6 filxhana (125 ml) miell Mbushja: 3 lugë krem çokollate (mundet nutella😋) 100 g gjalpë (shkrini atë) 1 filxhan me sheqer 1,5 filxhan me ara 1 lugë vaj Procedura: Përzieni qumështin e ngrohtë, sheqerin dhe majanë me pak miell (15 min). Shtoni me pjesën tjetër të miellit, kripës dhe vajit. Formoni një brumë të butë dhe lërini të fermentohet për rreth 30-45 min. Formoni 5 topa nga brumi dhe hapni pak secolen. Ke secila pjesë të brumit vendosni mbushjen etj. (si ne video). Hapni brumin (70 cm diameter). Pritini shirita nga brumi dhe vendosini në një tepsi 30 cm (si në video). Le pushone brumi nja 1 orë dhe mbulojeni me pak gjalpë të shkrirë. Piqni ne furre ne 200 ° C (40-50 min). @masmavi3_mutfakta #sweet #foodporn #food #foodie #foodgasm #foodstagram #foodblogger #foodlover #foods #foodphotography #foodpics #foodpic #albania #shqiptar #shqiptare #kuzhina #kosovo #prizren #prishtina #nuse #makedonija #maqedoni #nuseshqiptare #love #dashni #albanianfood #shqiperia #kuqezi #shqiperi #shqipe


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

See the most beautiful pictures of Balkans ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 📸Picture of the day Author:🏅@taylorbeggs Congratulations! 👏👏👏 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Please take time to visit the gallery of this artist for more photos! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➡️Follow: @ig_balkan ➡️Hashtag: #ig_balkan ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 📌Tag your photos of Balkans for a chance to be featured! ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #visitalbania #albania🇦🇱 #albaniatourism #berat #travel #travelphotography #instatravel #photooftheday #trip #balkan #ig_balkan #beratcastle #picoftheday


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Foto me kuptim 💯 na ndjekni për më shum @500fakte ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➕@500fakte ➕ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ @500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte@500fakte 💡 @500fakte ➕ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #albania #shqip #shqiptar #trend #gjerainteresante #fakteinteresante_ #fakteinteresante #rithkidsalbania #shqipe #edinise #fakte #albania #kurioziteti #dijeinteresante #500faktefollow #muzik #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosova


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Isolation isn’t necessarily punitive. The verb “to isolate” denotes the voluntary act of separating from others. It’s benign, even positive: “occurring alone or once.” #convid2019 #albania #unerrineshtepi ▫️Artist: Odeta Xheka Visuals ▫️Art Print: the unfussy yet harmoniuos arrangement of this fine art collage is inspired by Hans Arp, one of the most versatile minds of the 20th century, Joan Miro's adaptation of biomorphic forms, Wassily Kandinsky's joyful automatism and Henry Matisse's approach to collage as a painting. ▫️Predominant Artistic Influence: Hans Art, Wassily Kandinsky, Joan Miro


2Normal

albania photos photo image picture pics gif

Protect yourself first to protect your loved ones #STAYATHOME #Macedonia #Turkey #Albania #Bosnia and Herzegovina #Serbia #internationalbalkanuniversity


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

😍Njerëzit që e dashurojnë ushqimin janë gjithmonë njerëzit më të mirë! . . #tonaco #tonaalb #sallameritona #28vite #cilesi #shije #garanci #vleraushqyese #produkte #sallam #mish #salcice #kremvice #proshute #gjysemtegatshme #tostino #salca #tirane #korce #albania #simbol_i_cilesise


0Normal

albania photos photo image picture pics gif

Hey! You can use my code 196 at checkout to get 20% off your entire purchase at ITSKINS! SHOP HERE 👉🏻 itskins.com (link in bio) Keep yourself and others safe! 💕 Every ITSKINS case Impacthane antimicrobial technology built-in - it does not wear off and will never stop protecting. You think that you're safe from the germs, viruses, and other micro-critters floating around us because you wash your hands regularly? Not as likely as you'd expect - unless you're wiping down our phone with a disinfectant wipe with each hand-washing. With the current state of potential viruses such as COVID-2019 (the official name of the new Coronavirus outbreak), it is VITAL to keep the one object that you handle more than anything else sterile and germ-free. Our Impacthane formula has been developed in conjunction with one of the world's largest chemical laboratories. This new formula is mixed with our raw materials so that it lasts as long as your case - it will never wear off. This built-in microbial defense prevents the accumulation of many germs and reduces microbes on your case by up to 99.99%. @itskins_beunique #covid19italia #covid_19 #covid #covıd19 #covid19 #covid19italia #covid19outbreak #covid19indonesia #covid19usa #covid19news #covid19italy #covid19india #covid19nigeria #covid19germany #covid19yogatogether #unerrineshtepi #albania #italy #usa #germany🇩🇪 #france #uk #cina #korea


0Normal

Loading...