durres Photos images pics


Double tap per me shume gjera interesante cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #kosova  #vlora  #kosova #fier  #vlore  #skrapar  #berat  #fakte  #fakt #fakteinteresante#kuriozitete  #interesante  #dajt #saranda  #himara  #kruje  #kuks  #tetovo


2Normal

🛒 Sweatshirt i tipit hoodie nga GILDAN - Kemi të gjitha masat Shitet vetëm në ngjyrën e zezë - 🏷 1800 L pa stampim 🏷 2500 L me stampim 🏷 Çmime shumice sipas kerkesës - #promopazar #gildan #tirana #durres #elbasan #albania


0Normal

I ᒪOᐯE ᗷᗩᖇᑕEᒪOᑎᗩ ♥ 𝐂𝐦𝐢𝐦𝐢 【 149 €/P 】 ░ Nisja 16 Janar 3 netë / 4 Ditë ░ NE CMIM PERFSHIHET ⋆Udhëtimi vajtje-ardhje me avion me nisje nga #Podgorica ⋆Cante dore e përfshirë në cmim ⋆Akomodim në hotel BCN Urban Hotels Bonavista Hostel 💲 Mënyrat e Pagesës 💲 👉Pagesën Mund Ta Bëni Nga Çdo Qytet Në Degët E Raiffeisen Bank nga ora 08:00 - 15:00. 👉Në rast së jetoni jashtë Shqipërisë pagesën mund ta bëni në çdo degë të WesternUnion. 📧 : kontakt@himatravel.com 📞Cel : +355 69 47 67 427 Tiranë 📞Cel : +355 69 98 68 907 Durrës ➡ Instagram: Hima_travel Mos Humb kohen tende por kontakto !!Cmime promocionale 🤔 #tiranalifestyle #tirana #agjensituristike #agjensiudhetimi #agjensiudhetimesh #udheto #paketaturistike #udhetimemeguide #himatravel #durres #elbasan #shkoder #biletaavioni #oferta #ofertaturistike #fluturime #pushime #agjencituristike #agjenciudhetimi #agjenciudhetimesh


0Normal

Na kontaktoni! Kati 0▪️buze rruge▪️rruget me te frekuentuara te zones 📐 50-100m2 •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••• #tirana #postoftheday #albania #shqiperia #shkoder #durres #vlore #century21 #c21 #apartment #realestateagent #shtepi #agjent #century21albania #realestate #shitje #blej #qira #shtepi #investinalbania #rent #propertymanagement #properties #investing #century21albania🇦🇱 #property #home #buyahouse #rentalproperty #sellyourhome #behappy


0Normal

Oraret e Top Lines nga Greqia për në Shqipëri për Nëntorin👍 ➡️8.30 Athinë Tiranë Shkodër, Laç, Lezhë, Durrës, Lushnje, Elbasan, Rrogozhinë, Fier, Berat, Kuçovë, Urë Vajgurore, Rroskovec, Tepelenë Memaliaj, Gjirokastër ➡️18.00 Athinë Tiranë Shkodër, Laç, Lezhë, Durrës, Lushnje ➡️19.00 Athinë Fier, Berat, Kuçovë, Urë Vajgurore, Rroskovec, Tepelenë , Memaliaj, Gjirokastër (autobus direkt, jo me furgon) ➡️19.30 Athinë Tiranë, Durrës, Lushnje, Rrogozhinë, Elbasan Udhëtoni me Top Lines me siguri dhe komoditet🙂 #toplines #toplinesgr #athine #greqi #shqiperi #tirane #durres #shkoder #berat #fier #lushnje #elbasan


0Normal

✅Beje kombinimi tend me kostumet / xhupat. 🌟Sasia e limituar 🌟 ✅ Porosit tani ✅paguaj ne dorezim. ✅Beju tag miqve me te mirë ✅Vetem me të mirën. @kanaveta_sportwear_for_him @kanaveta_sportwear_for_her . . . . . #veshjepercuna #blingashtepija #blitani #paguajnedorezim #porositninstadirect #dergesa_ne_gjith_shqiperine #blitani #porositonlime #dyqanonline #blej #kostumesportive #veshjesportive #veshjesportive_al #tirana #tirane #durres #fier #vlora #shkoder #shkodra #lezhe #lezha #albanianboy #albanian


0Normal

💥Listim I Ri💥 🏡Ambjent per Zyra+Post Parkimi per Qira 📍Rruga "Ndre Mjeda" 💶 Çmimi: 500 Euro/Muaj 📐 Siperfaqe totale: 110m2 Kontakto @sokol.lami 📞0694050070 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21_bosko @century_21_botaniku


0Normal

Kapitaneria e Portit të Durrësit njofton se për shkak të motit të paqëndrueshëm që ka përfshirë Adriatikun Jugor, janë krijuar vonesa në nisjen e trageteve nga Porti i Barit në drejtim të Portit të Durrësit. Konkretisht, trageti i linjës Bari-Durrës (Aurelia) nuk është nisur mbrëmjen e kaluar nga Porti i Barit, deri në qetësimin e kushteve meteorologjike. Ndërkaq, edhe tragetet e parashikuar për t’u nisur mbrëmjen e sotme nga Bari dhe Ankona në drejtim të Portit të Durrësit, kanë pezulluar përkohësisht lundrimet, deri në përmirësimin e situatës së motit. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

Freestylen e plot e gjeni tek @festim_q.q 🍁 Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏🙏 * Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏* ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #fier #vlore #tetovo #ajtarushajt #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetova


2Normal

💥Listim I Ri💥 🏡Apartament 2+1+Post Parkimi per Shitje 📍Rruga "Ndre Mjeda" 💶 Çmimi: 100.000 Euro 📐 Siperfaqe totale: 110m2 Kontakto @sokol.lami 📞0694050070 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21_bosko @century_21_botaniku


0Normal

Moti i keq ka përfshirë Durrësin mesditën e kësaj të marte. Pas disa reshjeve të shiut që nisën gati gjysmë ore më parë, moti është përkeqësuar me stuhi të forta ere dhe reshje të dendura. Kthesa e motit ka vështirësuar qytetarët që i ka zënë në rrugë. Drejtoria e Përgjithshme Detare njoftoi më herët sot për përkeqësim të motit, që do të zgjasë deri ditën e mërkurë. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

Zv.ministrja e Brendshme, Rovena Voda ka inspektuar nga afër zyrat e reja të aplikimit për dokumente biometrike në Njësinë 3 dhe 4 në Tiranë, nga ku iu ka bërë apel të gjithë qytetarëve që u skadojnë kartat ID, të aplikojnë sa më shpejt, pa pritur ditët e fundit të dhjetorit. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

Drejtoria e Përgjithshme Detare ka paralajmëruar për përkeqësim të motit në datat 12 dhe 13 nëntor. Në një njoftim në faqen zyrtare në Facebook, Drejtoria Detare njofton se bregdeti ynë do të përfshihet nga era me drejtim jug-lindje me shpejtësi deri në 40 nyje dhe forca e detit do të jetë 7 shkalla Boufort. Sipas njoftimit, zonat me mot më të përkeqësuar do jenë Kanali i Otrantos dhe Gjiu i Vlorës, ndërsa iu kërkohet subjekteve detare të marrin masat e nevojshme për sigurimin e mjeteve në port dhe rritje të gadishmerisë së ekuipazhit në mjetet lundruese. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

Partia Demokratike ka publikuar emrat e banorëve të Astirit që kanë përfunduar në spital, pas situatës së tensionuar tek Unaza, ku pati përplasje me policinë pasi IKMT nderhyri per shembjen e banesave. Ish-deputetet e PD-së, Albana Vokshi dhe Dhurata Çupin vizituan nga afër banorët e plagosur, mes të cilëve ka dhe të moshuar, ku më i vjetri është Isuf Gjata 80 vjeç. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

Një 31-vjeçar nga Kosova është arrestuar në flagrancë në Portin e Durrësit. Nga burimet zyrtare mësohet se i arrestuari ka tentuar të kalojë kufirin me dokumente të falsifikuara. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për situatën e krijuar sot te zona e Astirit ku mbetën të lënduar 12 persona, 5 efektivë dhe 7 banorë të zonës që kundërshtojnë prishjen e banesave që preken nga punimet për rrugën në Unazën e Madhe. Meta shkruan se është e papranueshme dhuna e përsëritur sot ndaj banorëve ndërsa iu uron shërim të shpejtë të gjithë të plagosurve. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

FRPD dega Durrës ka reaguar sot lidhur me situatën e agravuar tek Astiri, ku banorët e zonës po përplasen me Policinë pas nisjes së aksionit për prishjen e banesave të tyre. FRPD e cilëson të turpshme, mizore, barbare e banditeske dhunën e ushtruar mbi ta! “DH Albania me administratorin e zhdukur 26 vjecar eshte ende gjalle ne mendjet tona , firma e falsifikuar po ashtu , 20 mln € kilometri jane gjithashtu pjese e ketij mega-skandali korruptiv”, shkruajnë të rinjtë demokratë në faqen e tyre në “Facebook”. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

🅵🅾🅻🅻🅾🆆 => @kerri_ne_dor <= ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔸🔹🔸 #kerri_ne_dor 🔹🔸🔹 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #shqiptar #shqiperia #kosovo #tirana #vlora #durres #saranda #lezha #enca #kida #butrintimeri #beskallaku #noyzi #majk #ledrivula #luanavjollca #mozzikfans #dashuri #plazh #elvanagjata #mozzik #marinavjollca #unikkatil #rina #fero #eraistrefi #dafinazeqiri #gjakova


1Normal

Nga Seksioni për Hetimin e Narkotikëve u arrestua në flagrancë një shpërndarës kanabisi në Durrës. Në pranga ra shtetasi B.H., 37 vjeç, banues në Durrës. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

Tensione mes banorëve të Astirit dhe Policisë. Në një kohë kur sot IKMT ka nisur aksionin për shembjen e disa objekteve në këtë zonë, që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, banorët kanë kundërshtuar. Këta të fundit kanë bërë rezistencë, duke i goditur me gurë dhe sende të forta efektivët e policisë që ndodhen në vendngjarje. Lexo lajmin e plotë në portalin : 📰 www.durreslajm.al #durres #durreslajm #website


0Normal

💥Listim I Ri💥 🏡Apartament 3+1+2 per Shitje 📍Rezidenca Kodra e Diellit 2 💶 Çmimi: 150.000 Euro 📐 Siperfaqe totale: 124m2 Kontakto @sokol.lami 📞0694050070 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21_bosko @century_21_botaniku


0Normal

Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia  #shkup  #struga  #shkoder  #tirane #prizren  #tirana  #gjakova  #elbasan  #prishtina #durres  #pristina  #fieri  #tetova  #vlora  #kosova  #pashfminofficial


0Normal

𝔸𝕄𝔾 𝔾𝔸ℕ𝔾✔ 𝙼𝙴𝚁𝙲𝙴𝙳𝙴𝚂 𝙶𝙰𝙽𝙶 𝓜𝓐𝓕𝓘𝓐 #e63#gclass#albania #tirana #shitet #makina#durres#mercedes#gang


0Normal

Zgjidhja perfekte e rigjenerimit të lëkurës me Luminesce për cdo shenjë të ngelur në trup ose fytyrë 😍🌺 . . #rigjenerim #fytyre #lekure #shenja #pastrim #serum #skincare #healthycare #tirane #myslymshyri #durres #shkoder #vlore #sarande #kukes #peshkopi #diberemadhe #tetove #shkup #prishtine #gostivar #ordernow


0Normal

Jepini vetes tuaj freskinë dhe mbrojtjen e duhur me maskën Hydrashield. Kjo maske përveçse jua hidraton lëkurën e mbron atë dhe nga ndotja #urbane. -Sygjerohet të përdoret një herë në javë. Për më shumë na kontaktoni📲. . . . . #maskahydrashield #maskat #maskaperfytyredhefloke #maskafytyre #keshillabukurie #botaegruas #kujdesiperveten #kujdesiperlekuren #durres #tirane #albania #vlore #elbasan #fier #kukes


0Normal

💥Listim I Ri💥 🏡Apartament 2+1 per Qira 📍Rruga e Barrikadave 💶 Çmimi: 330 Euro/Muaj 📐 Siperfaqe totale: 107m2 Kontakto Klajdi Driza 📞0694050070 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21_bosko @century_21_botaniku


0Normal

Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #pashfminofficial


3Normal

✔️ Multifunksionale digital & analog ✔️ Vjen ne kutine e saj ✔️ Varese dore dhurate ✔️ Cmimi 20€ ✔️ Sasi e limituar ✔️ Porosit ne mesazh


1Normal

Rrip Hermès😍🤗 Materiali 100% lekure. Transport ne gjithe Shqiprine. Korrekt dhe te shpejt,pagesa CASH. Kontaktoni ne inbox,viber,whatsapp >>>>>>> 0672008448📲🚕#blinionline #bliningashtepia #blitani #tirana #tiranalifestyle #dhurata #durres #sarande #korca #fieri #lushnja #vlora #elbasan #shkodra #pogradec #shengjin #lezhe #gjirokaster #erseka#albaniangirl #albania🇦🇱


0Normal

🔴Bowling vjen tashme me 8 birila dhe 2 topa ne ngjyra te ndryshme 🔴Birilat me gjatesi 24cm ⏭ Cmimi 1000 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0Normal

💕Microdermabrazioni eshte procedura e duhur per nje pastrim e detoksifikim te thelle te lekures 💕Procedure e pershtatshme si per femra dhe per meshkuj 💕Microdermabrazion me koke diamanti per nje lekure te lemuar e te paster 💕Maske e zeze nga deti i vdekur per te pastruar ne thellesi lekuren, dhe nxitur me shume proceset riparuese 🧚‍♀️🧚‍♀️Indulge yourself in luxurious beauty treatments 💕Diamond tip microdermabrasion for smoother, purified skin 💕Dermastir Caviar Mask to boost skin repairing, glowing and tonified skin #MyDermaClinic #microdermabrasion #xhilioladoci_dermatologist #doctorofmedicalsciences #durres


0Normal

💥Listim I Ri💥 🏡Super Vile Luksoze per Shitje 📍Periferi te Tiranes 💶 Çmimi: 750.000 Euro 📐 Siperfaqe totale : 800m2+3400m2 Toke Truall Kontakto @luanaliu.official 📞0694050070 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania @century21infoprona @c21cpm_smart @century21_bosko @century_21_botaniku


0Normal

Keni flokë kaçurrelë? Duhet ta keni me vete këtë produkt! Ajo do të nxjerrë në pah flokët tuaj dhe do t'i japë asaj elasticitet CURL ENERGISER Stilizues per kacurelat si ato natyrale ashtu edhe per mbatjen me gjate te kacurelave te bere me piaster apo krehje. 200 ml. / 6.76 fl oz Cmimi 1300L #kacurela #jmorganics #bioprodukte #produktebio #shendetdhebukuri #bukuriaime #produktebimore #shampobio #kremra #collagenevegetal #fier #berat #shkoder #durres #diber #antirrudhe #antiage #lifting #krem #serum #kujdesiperveten #kujdesiperfytyren #kujdesiperlekuren #fytyre #parrudha #naturys #greenbeauty #vegan #bemacosmetici #madeinitaly


0Normal

💣💣💣


1Normal

you’ll never have this day again so make it count. #a_blaze_of_color • • • • • • • • • • • • • • • • #naturephotography #nature #mosque #durres #albania #nostalgia #summer19 #sunnyday #photographer #photography #naturephotography #view #missyou


0Normal

SeVen Cool 😍 Ohh cfare palete mrekulli qe eshte 🎉 Do me besoni vetem kur ta provoni 😍 Nje palete me 35 nuanca me nje cmim qe sdo e besoni dot 💞 Ejani ne inbox sepse surprizat nuk kane fund tek Glossy Lady 🎉 #albania #albanian #albania🇦🇱 #albaniangirls #albaniagirl #albanianfood #missalbania #tirana #tiranalifestyle #tiranapost #tiranacity #tiranaalbania#shkoder #shkodra #korca #fier #vlore #kukes #lushnje #durres #berat #lezhe #pogradec #korce


0Normal

Dreka speciale sot tek dieta tradicionale 😋 pjata kryesore: ograde me perime & djath , sallata shumengjyreshe me qiqra, miser, rrush, ullinj fara etj... buke thekre & kos frutash me fara 😋😋 #shije #balance #larmishmeri Nje vakte i tille redukton probilitetin per te shfaqur semundjet metabolike, nderkohe rezoni edhe peshen trupore dhe fitoni shendetin tuaj 💚 #terapiushqimore #Tirane #Durres #Fier 🍲🛵


0Normal

THE SATURDAY WALL këtë të shtunë, bashkë me Orgesa Zaimin, Gerta Mahmutajn, Land Kademin & Simpatico band... pret të ftuarin super-special ALEKSANDËR GJOKA 🎶🤘🏻🤩 . E shtuna e 16 Nëntorit është e juaja! Ju presim në ora 20.30, në WALL 1. . Për rezervime: 0697571111 . #thewalldurres #livemusic #muzikelive #durres #durazzo #bashkiadurres #fun #qejf #miresetevini #aleksandergjoka #orgesazaimi #landkademi #gertamahmutaj


0Normal

Mbeshtetese krahu per makine universale me karikim ku munde te karikoni dhe telefonat.tavull duhani..mbajtese kafeje..mbajtese sendesh👌👌.✔✔.Bejm transporte  ne te gjithe  Shqiperine dhe Kosove porosit online..0697239209✔.paguaj ne dore kur mer porosine.... #tirana #durres #sarand#saranda#fier#albania#albania🇦🇱#elbasan#korce #ediaksesormakinash#porosit #shesblej #vlore#permet#ksamil #shkoder#postafalas#love


0Normal

Next Page