prishtina video photos photo image picture pics gif

prishtina photos photo image picture pics gif

Allahu i ruajt dhe i shpërbleft doktorët, infermierët dhe të gjithë personelin mjekësor të cilët këto ditë të vështira po përballen drejtpërdrejt me virusin corona, mbase dikush do thotë që ata (mjekët) paguhen nga shteti apo ama kjo osht një injorancë e madhe duke thënë këtë fjalë se fundja fundit jeta e tyre nuk krahasohet me lekët që ata marrin! Jeta osht e shtrenjt dhuratë nga Zoti i Gjithësisë, kështu që le të jenë në lutjet tona dhe mjekët dhe infermirët!😊☝ @globi_islam . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia


1Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

Per ty tu menu une pe kaloj diten 🥀 Follow @vuajtje_dhe_thenie - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - #prishtina #gjilan #peja #mitrovica #prizren #lyrics #2ton #ferizaj #mckresha #pinterest #pint #lyricedits #vuajtje #thenie #thenietemenqura #vushtrri #ylllimani #butrintimeri #kida #lyricalson #songlyrics


0Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

Follow➡️ @pashagoptofficial ✔️per me shum video humoristike.


1Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

Follow➡️ @pashagoptofficial ✔️per me shum video humoristike.


1Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

Yummy all day🥰😋🥰 ... .... Ingredients Dough: 250 ml of milk half a tea glass of oil 1 pack of instant yeast half a tea glass of sugar 1 teaspoon of salt 6 teaglasses of flour Filling: 3 tablespoons of chocolate cream 100 g of butter (melt it) 1 tea glass of sugar 1,5 tea glass of ground walnut 1 tablespoon of oil Procedure: Mix the warm milk, sugar and yeast with a little bit of flour. Add the rest of the flour, salt and oil. Knead a medium-soft dough and leave it to ferment for about 30-45 min. Form 5 balls out of the dough and roll them out a little bit. Sprinkle each piece of dough with the filling and put each piece on top of onr another. Roll the dough out. Cut out strips from the dough and place them on a 30 cm tray (as in the video). Let it rest for about 1 hour and cover with a little bit of melted butter. Bake it in a 200°C ove for about 40-50 min. Përbërësit Brumë: 250 ml qumësht gjysmë filxhan me vaj 1 pako instant maja gjysmë filxhan me sheqer 1 lugë tvogelj me kripë 6 filxhana (125 ml) miell Mbushja: 3 lugë krem çokollate (mundet nutella😋) 100 g gjalpë (shkrini atë) 1 filxhan me sheqer 1,5 filxhan me ara 1 lugë vaj Procedura: Përzieni qumështin e ngrohtë, sheqerin dhe majanë me pak miell (15 min). Shtoni me pjesën tjetër të miellit, kripës dhe vajit. Formoni një brumë të butë dhe lërini të fermentohet për rreth 30-45 min. Formoni 5 topa nga brumi dhe hapni pak secolen. Ke secila pjesë të brumit vendosni mbushjen etj. (si ne video). Hapni brumin (70 cm diameter). Pritini shirita nga brumi dhe vendosini në një tepsi 30 cm (si në video). Le pushone brumi nja 1 orë dhe mbulojeni me pak gjalpë të shkrirë. Piqni ne furre ne 200 ° C (40-50 min). @masmavi3_mutfakta #sweet #foodporn #food #foodie #foodgasm #foodstagram #foodblogger #foodlover #foods #foodphotography #foodpics #foodpic #albania #shqiptar #shqiptare #kuzhina #kosovo #prizren #prishtina #nuse #makedonija #maqedoni #nuseshqiptare #love #dashni #albanianfood #shqiperia #kuqezi #shqiperi #shqipe


0Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

FOLLOW @shqipelit FOR MORE♥️


2Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

Pelqeje faqen @komente_epikeshqiip ╔╗───╔╗─╔╗╔═╗─╔══╗ ║║───║║─║╚╝╔╝─║═╦╝ ║╚═╗─║║─║╔╗╚╗─║═╩╗ ╚══╝─╚╝─╚╝╚ . #dorators#dafinazeqiri #encahaxhia #elvanagjata #luanator #maritnator #vetemty #mozzikfans #ledri #butrintimeri #kida #samantator #taynator #shqipet #albania #kosova #prishtina #tirana #shkupi #alea #peja #gjakova #struga #gostvar #shkupit #tirana #albania #ferzaj #prshtina #diber #butrintimeri #rashelkolaneci


0Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

There’s only one thing to do at a moment like this: BUY! - #simpsons #homer #nike #airforce #customshoes #prishtina #kosovo #nineshoes


0Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

💘


1Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrs #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia


0Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

🇦🇱🇦🇱#kosova #lipjan #prishtina #ferizaj #gadimja 😍😍


0Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

Treshja që ka sjellurë kaq shum emocione në tregun muzikor tek Femrat 🔥❗ MELINDA-RINA-TAYNA🤩❗ Mendimi juaj ? ✔️LIKE 💬COMENT 👥TAG FRIENDS ° ° #ledrivula #mozzik #hiphop #prishtina #loredana #loredanazefi #dhuratadora #kidator #tirana #kidator #melindafans #tayna #taynator #rinators #kidators #albania #kosova #ferofans #ziki #amibitch #unikkatil #noizy #fero #music #mozzikfans #capitalt #taynator #explorepage #dafinators  #explore #omgpage


10Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

👑👑👑


1Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

olabilir🤤🔥


15Normal

prishtina photos photo image picture pics gif

Nr. 324 》set 4 she nga argjendi 925 ● Kete porosi mund ta merrni mbrenda 24/h 》 Qmimi 28€ 》 Kontakti ne Direct apo 》 Viber 0038344905899 》 Pagesa pasi te arrin porosija 》 Trasporti Gratis krejt Kosoven #DergojmEdheShqiperiDheMaqedoni #pretty #princess #prishtina #minyoongi #mitrovica #peja #prizen #ferizaj #gjilani #gjakova #accessories #watch #shopping #shoppingonline


0Normal

Loading...