tirana video photos photo image picture pics gif

tirana photos photo image picture pics gif

Allahu i ruajt dhe i shpërbleft doktorët, infermierët dhe të gjithë personelin mjekësor të cilët këto ditë të vështira po përballen drejtpërdrejt me virusin corona, mbase dikush do thotë që ata (mjekët) paguhen nga shteti apo ama kjo osht një injorancë e madhe duke thënë këtë fjalë se fundja fundit jeta e tyre nuk krahasohet me lekët që ata marrin! Jeta osht e shtrenjt dhuratë nga Zoti i Gjithësisë, kështu që le të jenë në lutjet tona dhe mjekët dhe infermirët!😊☝ @globi_islam . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia


1Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Super OFERTA. Perfitoni🎁❤🎁❤🎁 Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 💫💙💫 Website: https://www.ilcammino.al #albania#tirana #travel #love #nature #photography #visitalbania #photooftheday #summer #instagood #beautiful #sea #beach #shqiperia #saranda #sunset #mountains #follow #holiday #picoftheday #fashion #travelphotography #trip #instatravel #travelgram #sun #amazing #ksamil #tirane #photo


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

#tirana


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Tirana gjatë izolimit nga Covid-19! #Photo #Tirana #TopStory #Izolim #CoronaVirus #Mars2020


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif


3Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Grazie al mio Papà e alla quarantena ho fatto un tuffo nel passato prima del era mediatica con ritocchi fotografici ed ero bello e semplice cosa che mi è rimasta la SEMPLICITÀ che tutti coloro che mi conoscono di persona possono confermare qui nei commenti 😉#napoletanisinasce #iorestoacasa #tiranastreetfoodfestival #cucinanapoletana #mangiareitaliano #enjoyfood #yummyfood #tirana #freshfood #foodpassion #piattiitaliani #foodaddiction #foodigers #fooditaly #italianfood #foodnetwork #official_italian_food #primipiatti #labellanapoli2015 #soloioatirana #giallozafferano #InstaGNAM #simonerugiati #streetfood #justeatrealfood #realfood #freshfood #pastoveloce #profumidelsud #albanianfood


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

#Tirana #karantine


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Pelqeje faqen @komente_epikeshqiip ╔╗───╔╗─╔╗╔═╗─╔══╗ ║║───║║─║╚╝╔╝─║═╦╝ ║╚═╗─║║─║╔╗╚╗─║═╩╗ ╚══╝─╚╝─╚╝╚ . #dorators#dafinazeqiri #encahaxhia #elvanagjata #luanator #maritnator #vetemty #mozzikfans #ledri #butrintimeri #kida #samantator #taynator #shqipet #albania #kosova #prishtina #tirana #shkupi #alea #peja #gjakova #struga #gostvar #shkupit #tirana #albania #ferzaj #prshtina #diber #butrintimeri #rashelkolaneci


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

“Now is no time to think of what you do not have. Think of what you can do with that there is” #ernesthemingway #oldmanandthesea #hemingwaytirana #hemingwayspirit #rroftjeta #trezistojmësëbashku #neqndrojmënështëpi #thinkpositive #tirana #Albania


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

📢 SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MISTO MAME! 💶Çmimi : 76000 € 📐Sip: 107 m2 + 60 m2 verand 📲 Kontakto:+355 69 31 75 177 📧Email : eagalliu@c21bridge.al #c21 #century21 #century21albania #century21bridge #DreamBigMoveFast #realestate #Albania#tirana #House #Apartment #buyinalbania #Business #Sale #sold #realtor #broker


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

نتيجة العمل في المنزل 😂😂 . . . . . . . . . #اكسبلور_لايك_كومنت_فولو_ي_عسل#متفاعل#بالليكات_الكومنتات#متابعين_انستقرام#متفاعلين_باللايكات_الكومنتات#اكسبلور_فولو#اكسبلور#زياده_المتابعين#زياده_متابعين#اكسبلور_لايك_كومنت_فولو_ي_عسل#tirana #السعوديه #الكويت #مصر#الصين#تونس #dxb#تركيا#تصميم #صباح_الخير #مساء_الخير #فولو #تصويري#الجزائر #الاردن#قطر #فلسطين #الخبر #عمان #مسقط#الامارات


6Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Atleter Jan teper te Rendesishme per ne . Ne besojm se me kete Model do te Ju Pershtatemi Mjaft Mire ne Shijet Tuaja 😁 Cilesia dhe Cmime Fantastike Nr 36;37;38;39;40;41 Transporti eshte Falas Gjithe Vendin #kukes #lezhe#peshkopi #laci #kruje #fushkruje #durres #tirana #kavaj #elbasan #lushnje #pogradec #fieri #berati #vlora #tepelena #himara #gjirokaster #sarande #blionline #porositonlinesigurt


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

💘


1Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Atleter Jan teper te Rendesishme per ne . Ne besojm se me kete Model do te Ju Pershtatemi Mjaft Mire ne Shijet Tuaja 😁 Cilesia dhe Cmime Fantastike Nr 36;37;38;39;40;41 Transporti eshte Falas Gjithe Vendin #kukes #lezhe#peshkopi #laci #kruje #fushkruje #durres #tirana #kavaj #elbasan #lushnje #pogradec #fieri #berati #vlora #tepelena #himara #gjirokaster #sarande #blionline #porositonlinesigurt


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Atleter Jan teper te Rendesishme per ne . Ne besojm se me kete Model do te Ju Pershtatemi Mjaft Mire ne Shijet Tuaja 😁 Cilesia dhe Cmime Fantastike Nr 36;37;38;39;40;41 Transporti eshte Falas Gjithe Vendin #kukes #lezhe#peshkopi #laci #kruje #fushkruje #durres #tirana #kavaj #elbasan #lushnje #pogradec #fieri #berati #vlora #tepelena #himara #gjirokaster #sarande #blionline #porositonlinesigurt


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Hey Balkans!⁣ ⁣ Don’t miss out on an exclusive fashion⁣ experience just for you, this season.⁣ ⁣ Hit the right notes in the NEW⁣ collection of fashion products from Balkan Couture; great styles, top-notch⁣ designs, all with you in mind.⁣ ⁣ From t-shirts to hoodies, flip flops,⁣ sweat shirts, crop tops, socks and tank tops, we have amazing Balkan clothing⁣ for men, women and children.⁣ ⁣ TAG a loved one you want to buy for… #balkangirl #balkanstyle #bosniangirl #balkans #balkan #banjaluka #zagreb #srbija #serbia #serbian #ig_belgrade #bosna #novisad #ig_srbija #сербия #ni #kragujevac #bosnia #montenegro #albania #instagramsrbija #kosovo #kotor #tirana #bosnian #adriaticsea #crnagora #slovenia #bulgaria #romanian


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Be Patient. Let's pass this hard situation with Patience. Grab a marker and create something to inspire others :) . #iamsufa #hi_talent #molotow #molotowcoversall #calligraphymasters #calligraphylettering #calligraphy #stayhome #letter #letters #typography #art #artwork #albania #tirana #kavaja #creative


1Normal

tirana photos photo image picture pics gif


1Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Lista e librave artistik, që duhet t'i lexojë cdo gjimnazist Për më tepër kilikoni linkun tonë në bio #konfidental #news #tirana #albania #portal #libra #unelexoj #unerrineshtepi


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 🌺@krenaria.islame🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrs #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Treshja që ka sjellurë kaq shum emocione në tregun muzikor tek Femrat 🔥❗ MELINDA-RINA-TAYNA🤩❗ Mendimi juaj ? ✔️LIKE 💬COMENT 👥TAG FRIENDS ° ° #ledrivula #mozzik #hiphop #prishtina #loredana #loredanazefi #dhuratadora #kidator #tirana #kidator #melindafans #tayna #taynator #rinators #kidators #albania #kosova #ferofans #ziki #amibitch #unikkatil #noizy #fero #music #mozzikfans #capitalt #taynator #explorepage #dafinators  #explore #omgpage


10Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Koronavirusi/Forca tokësore me mjete të blinduara shfaqet në rrugët e Tiranës 👀🇦🇱 "Kujdes po,frikë jo" ▪︎ prayforalbania Follow:@ushtria.shqiptare 🦅 || #ushtriashqiptare #forcatspeciale #albanianarmedforces #albanianarmy #nato #wearenato #military #army #specialforces #specops #commando #shqiperia #shqiptar #shqiponja #shqiptet #shqipe #kuqezi #albania #albanian #albanians #myalbania #tirana #elbasan #durres #shkoder #vlora #diber ||


2Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Verde come le nostre pianure , bianco come le nevi delle nostre Alpi e Appennini e rosso come il sangue versato dai nostri compatrioti per l'unione della nostra terra. Green like our plains. White as the snow of the Alps and the Apennines. Red like the blood shed by our compatriots for the union of our land. . . #tricolor #tricolore #italy #Italia #toronto #cascatedelniagara #newyork #dubai #sarajevo #mostar #tirana #gerusalemme #telaviv ❤️


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Thjesht po u tregoj ca dmth stil.


4Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Bëj atë çfarë ndjen edhe nëse nuk të vlerësojnë ( historia e Van Gogh) Van Gogh pati një jetë të vështirë, të varfër dhe të shkurtër. Por asgjë nuk e pengoi gjeniun që të shfaqte dhe të zhvillonte talentin e tij, pikturën. Ai e kaloi jetën duke pikturuar në vetmi, nuk pati fat në marrëdhënie me gratë si dhe dështoi në shumë punë përpara se të fokusohej në pikturë. Disa nga pikturat e tij më të famshme ai i pikturoi ndërkohë që ishte pacient në një spital për sëmundje mendore. Asgjë nuk e ndaloi piktorin të shprehte talentin e tij. Një nga piktorët më të famshëm të historisë krijoi 2100 piktura (të përfunduara), qindra mijëra prova dhe jetoi si një piktor i panjohur për publikun dhe në varfëri. Nëse Van Gogh do të kishte kërkuar famë për punën e tij kur bota ende nuk ishte gati, do të ishte dorëzuar dhe ne nuk do të kishim trashëgimi gjenialitetin, talentin dhe pikturat e tij të jashtëzakonshme! Nëse Van Gogh do të kishte menduar që i duhej njohje dhe lavdërim për pikturat e tij, ai do të kishte hequr dorë që në fillimet e tij. Por ai as nuk mendoi apo pretendoi të merrte lavdërime nga jashtë. Tags: #albania #tirana #motivim #shprehje #shprehjefilozofike #shprehjemotivuese #shprehjeshqip #shprehjetemencura #tiranapost #tiranacity #albanian #shqip #shqiperia #shqiperiaime #thenie #thenietemenqura #lumturi #innovaktion #albania


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Atleter Jan teper te Rendesishme per ne . Ne besojm se me kete Model do te Ju Pershtatemi Mjaft Mire ne Shijet Tuaja 😁 Cilesia dhe Cmime Fantastike Nr 36;37;38;39;40;41 Transporti eshte Falas Gjithe Vendin #kukes #lezhe#peshkopi #laci #kruje #fushkruje #durres #tirana #kavaj #elbasan #lushnje #pogradec #fieri #berati #vlora #tepelena #himara #gjirokaster #sarande #blionline #porositonlinesigurt


0Normal

tirana photos photo image picture pics gif

Atleter Jan teper te Rendesishme per ne . Ne besojm se me kete Model do te Ju Pershtatemi Mjaft Mire ne Shijet Tuaja 😁 Cilesia dhe Cmime Fantastike Nr 36;37;38;39;40;41 Transporti eshte Falas Gjithe Vendin #kukes #lezhe#peshkopi #laci #kruje #fushkruje #durres #tirana #kavaj #elbasan #lushnje #pogradec #fieri #berati #vlora #tepelena #himara #gjirokaster #sarande #blionline #porositonlinesigurt


1Normal

Loading...